Souboj AdGuard VPN proti VPN HUB: Kdo má lepší hodnocení

on

|

views

and

comments

Vyplatí se objednat AdGuard, nebo si předplatit VPN HUB? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, rozdali body a dopadlo to 8,4/10 vs 5,6/10.

Zkouška rychlosti AdGuard – VPNhub, která sviští rychleji?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Adguard VPN a VPNhub.

Průměrná rychlost první jmenované byla 91 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 16 Mb/s. AdGuard se projevila o 75 Mb/s rychlejší nežli VPNhub.

Naměřený upload Adguard VPN dosáhl hodnoty 94 Mb/s. VPN HUB v průměru dosahovala 6 Mb/s, a tedy je o 88 Mb/s pomalejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 7 ms. Konkurentovi VPNhub skript odhalil 35 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž AdGuard se ukázala o 28 ms lepší.

Skóre recenze AdGuard VPN – VPN HUB tak je 10 /10 – 3/10.

Zadaří se AdGuard VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, AdGuard VPN tuto funkci zvládne. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, VPN HUB odblokovat Netflix nedokáže.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž VPN HUB takovou schopnost nenabízí. Druhá porovnávaná VPN odblokování YouTube zahrnuje.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a kill switch. Třeba taková Adguard VPN zahrnuje ochranu před DNS úniky a VPNhub zase neposkytuje white-listing.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 10 /10 versus 8/10.

Překoná konkurenci Adguard VPN v nabídce zemí a serverů?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, AdGuard má v nabídce 50 serverů. V seznamu VPNhub se uvádí 1 000 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 950 méně .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u VPNhub je 60. Srovnávaná VPN jich nabízí 42, čili o 18 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých AdGuard VPN připojí 5. VPNhub dokáže současně připojit 5 zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku nejlepší VPN.

Které platformy nabízí AdGuard a které umí VPN HUB?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, AdGuard zvládá Android, zvládá telefony s iOS, druhá VPN služba VPN HUB iOS ochrání, přístroje s Androidem standardně dokáže ochránit.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. AdGuard byla založena na Kypru. Firma provozující druhou službu je registrována také na Kypru.

Aplikace AdGuard VPN nebyla lokalizována v českém jazyce, VPN HUB česky taky lokalizována není.

Ve známkování platforem dosáhla AdGuard VPN bodového součtu 8/10 a VPNhub získala 10/10.

Cenové srovnání AdGuard a VPN HUB

VPN HUB si lze pořídit od 86 Kč měsíčně, druhou VPN si lze předplatit za 59 Kč měsíčně. Známka za poměr cena/funkce je 6/10 pro první a 4 z 10 pro porovnávanou VPN službu.

Share this
Tags

Must-read

Souboj AdGuard VPN proti VPN HUB: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat AdGuard, nebo si předplatit VPN HUB? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, rozdali body a dopadlo to 8,4/10 vs 5,6/10. Zkouška rychlosti...

Nejlepší investice: Najděte ty nejvýhodnější nabídky pro investování

Pokud chcete být v investování úspěšní, je třeba mít neustále přehled o tom, co se na trhu děje. Ovšem udržet krok s neustále se...

Kdy je možné šetřit na životním pojištění a kdy raději neriskovat?

Životní pojištění vám a vaší rodině může pomoci v těch nejtěžších chvílích života. Pokud ho máte ale špatně nastavené, může vám být úplně k...
spot_img

Recent articles

More like this