Souboj AdGuard VPN proti VPN HUB: Kdo má lepší hodnocení

on

|

views

and

comments

Vyplatí se objednat AdGuard, nebo si předplatit VPN HUB? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, rozdali body a dopadlo to 8,4/10 vs 5,6/10.

Zkouška rychlosti AdGuard – VPNhub, která sviští rychleji?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Adguard VPN a VPNhub.

Průměrná rychlost první jmenované byla 91 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 16 Mb/s. AdGuard se projevila o 75 Mb/s rychlejší nežli VPNhub.

Naměřený upload Adguard VPN dosáhl hodnoty 94 Mb/s. VPN HUB v průměru dosahovala 6 Mb/s, a tedy je o 88 Mb/s pomalejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 7 ms. Konkurentovi VPNhub skript odhalil 35 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž AdGuard se ukázala o 28 ms lepší.

Skóre recenze AdGuard VPN – VPN HUB tak je 10 /10 – 3/10.

Zadaří se AdGuard VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, AdGuard VPN tuto funkci zvládne. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, VPN HUB odblokovat Netflix nedokáže.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž VPN HUB takovou schopnost nenabízí. Druhá porovnávaná VPN odblokování YouTube zahrnuje.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a kill switch. Třeba taková Adguard VPN zahrnuje ochranu před DNS úniky a VPNhub zase neposkytuje white-listing.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 10 /10 versus 8/10.

Překoná konkurenci Adguard VPN v nabídce zemí a serverů?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, AdGuard má v nabídce 50 serverů. V seznamu VPNhub se uvádí 1 000 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 950 méně .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u VPNhub je 60. Srovnávaná VPN jich nabízí 42, čili o 18 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých AdGuard VPN připojí 5. VPNhub dokáže současně připojit 5 zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku nejlepší VPN.

Které platformy nabízí AdGuard a které umí VPN HUB?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, AdGuard zvládá Android, zvládá telefony s iOS, druhá VPN služba VPN HUB iOS ochrání, přístroje s Androidem standardně dokáže ochránit.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. AdGuard byla založena na Kypru. Firma provozující druhou službu je registrována také na Kypru.

Aplikace AdGuard VPN nebyla lokalizována v českém jazyce, VPN HUB česky taky lokalizována není.

Ve známkování platforem dosáhla AdGuard VPN bodového součtu 8/10 a VPNhub získala 10/10.

Cenové srovnání AdGuard a VPN HUB

VPN HUB si lze pořídit od 86 Kč měsíčně, druhou VPN si lze předplatit za 59 Kč měsíčně. Známka za poměr cena/funkce je 6/10 pro první a 4 z 10 pro porovnávanou VPN službu.

Share this
Tags

Must-read

Porovnáváme ceny potravin 2017-2022: Česko a Dánsko

Během roku 2022 inflace zdolala všechny rekordy ve všech státech Evropské unie. Rostou ceny vstupů, výrazně zdražil plyn i elektřina, zvedají se výrobní a...

Půjčky od přátel nebo rodiny podnikání nepomohou

Dostat se během podnikání do finanční tísně není složité, stačí jen souhra několika náhod či vnějších podmínek, jak jsme se přesvědčili v uplynulých letech....

Souboj AdGuard VPN proti VPN HUB: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat AdGuard, nebo si předplatit VPN HUB? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, rozdali body a dopadlo to 8,4/10 vs 5,6/10. Zkouška rychlosti...
spot_img

Recent articles

More like this