Podnikání s ready-made společností

on

|

views

and

comments

Přemýšlíte nad rozjezdem vlastního podnikání, ale vždy vás odradí veškeré zdlouhavé papírování spojené se založením nové společnosti? I pro vás existuje řešení. Vlastní podnik můžete získat a vlastnit, a přitom se této byrokracii vyhnout. Tím řešením je ready-made společnost.

Co je to ready-made společnost?

Ready-made společnost je firma, která již byla založena, a k úspěšnému startu podnikání si jí stačí pouze koupit a převést na sebe. Vyhnete se tak celému dlouhému procesu jejího zakládání a také finančním nákladům s tím spojených.

Ready-made firmy byly založeny a zapsány do obchodního rejstříku v souladu se zákonem a nikdy předtím nevykonávaly žádnou činnost, nemusíte se tak ničeho obávat. Navíc mají splaceno 100 % základního kapitálu a přidělené DIČ.

Nemají žádné závazky ani pohledávky a disponují širokým spektrem předmětů podnikání, které navíc při jejich koupi lze upravit podle vašich představ, a tedy další předměty činnosti doplnit.

Momentálně se jedná určitě o nejjednodušší a nejsnadnější způsob k tomu, jak odstartovat své podnikání. Ušetříte tím spoustu času a námahy, kterou můžete vynaložit jinde.

Co potřebujete k získání ready-made společnosti od Parker & Hill?

Firma, zabývající se prodejem ready-made společností, Parker & Hill, od vás bude potřebovat pouze název zvolené ready made firmy a informace ohledně činnosti vaší nové firmy – tedy osoby společníků, kdo bude jednatelem, členem představenstva a co bude předmětem vašeho podnikání.

Poté budete k úspěšnému podnikání potřebovat ještě sídlo firmy. Pokud reprezentativní prostory nemáte a nechcete sídlo umisťovat na svou soukromou adresu, toto mohou vyřešit také. Pronajmete si prostory a sídlo umístíte na lukrativní adresu v centru Prahy, kterou si vyberete.

Získání ready-made firmy je tak opravdu snadné a rychlé.

Co obdržíte spolu s ready-made společnosti?

  • Převod 100 % obchodního podílu společnosti, přípravu smluvní dokumentace.
  • Rozhodnutí ohledně jmenování nového jednatele společnosti.
  • Výpis z obchodního rejstříku pro zápis změn a návrh na jejich zápis do obchodního rejstříku.
  • Zastoupení u Městského soudu.
  • Registraci živností za vás.
  • Změnu sídla na jinou adresu podle vašich přání.

Jaké jsou výhody ready-made společnosti?

Úspora času

Při koupi a převodu ready-made společnosti nebudete muset řešit byrokracii a papírovaní. Veškerá povinná dokumentace a založení firmy už byly provedeny. Vy tak ušetřený čas a námahu budete moci investovat někde jinde, například do startu svého nového podnikání. Promyslíte si váš obchodní plán a strategii firmy.

Převod není složitý

Převod ready-made společnosti není žádná věda a není se čeho bát. Pouze si firmu při převodu upravíte podle sebe a můžete začít podnikat.

Kompletní servis

Pokud nechcete, nemusíte řešit opravdu nic. Při prodeji ready-made společnosti dostanete kompletní servis včetně zabezpečení sídla společnosti. Můžete také využít doplňkových služeb, jako je vedení účetnictví pro vaši firmu.

Odborné poradenství zdarma

Nevadí ani pokud nejste v podnikání ještě úplně zaběhlí. Veškeré kroky ohledně úspěšného převodu společnosti a startu vašeho podnikání s vámi budou odborně konzultovány.

Share this
Tags

Must-read

Kapesné pro děti a jeho nové trendy

Někteří lidé se o financích baví rádi, jiní nikoli. Ať už je nám to milé nebo ne, dětem budeme muset vysvětlit, k čemu peníze slouží,...

Několik tipů, jak zlepšit soustředění u studia VŠ

Soustředění je těžké, zvláště pokud se jedná o těžké, nebo nudné téma. Se smyslem pro odhodlání a zavedením některých účinných studijních technik lze však...

Porovnáváme ceny potravin 2017-2022: Česko a Dánsko

Během roku 2022 inflace zdolala všechny rekordy ve všech státech Evropské unie. Rostou ceny vstupů, výrazně zdražil plyn i elektřina, zvedají se výrobní a...
spot_img

Recent articles

More like this